Pożegnanie absolwentów

W dniu 27 kwietnia 2018 w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych technikum. Społeczność szkolna wraz z nauczycielami i przedstawicielami starostwa w osobie pani starosty Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego pani Bernadety Frysztak oraz członka zarządu pana Ryszarda Filipka uczestniczyli we Mszy Św. w kościele parafialnym pw. NNMP w Sędziszowie Młp., podczas której kazanie wygłosił ks. proboszcz Ryszard Lis. Po Mszy Św. uczniowie klas czwartych wraz z nauczycielami udali się na salę gimnastyczną, gdzie miało miejsce uroczyste pożegnanie. Absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły, wysłuchali przemówienia i życzeń dyrektora Grzegorza Patro oraz pani starosty Bernadety Frysztak. Po wysłuchaniu montażu słowno-muzycznego maturzyści złożyli kwiaty na ręce wychowawców, starosty i dyrektora w podziękowaniu za ich pracę i wskazywanie właściwej drogi.  Tegoroczna akademia była przygotowana przez uczniów klas młodszych, którzy pożegnali swoich starszych kolegów nie tylko wierszem i piosenką, lecz także słodkim upominkiem. Tegorocznym absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego! R.B.

No Images found.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.