Tydzień praktyki już minął

We wtorek 27 lutego rozpoczęliśmy praktyki u lokalnych pracodawców w Bradze. W sobotę 3 marca nasza grupa Erasmus + wraz z naszym Portugalskim przewodnikiem Leandro wyjechała autokarem z Bragi do Lizbony i Fatimy. Lizbona powitała nas deszczem, ale nie było zimno. Nasze zwiedzanie zaczęliśmy od nabrzeża, gdzie mogliśmy podziwiać wspaniałą architekturę gotyckich i barokowych kościołów, byliśmy przy Pomniku Odkrywców, spróbowaliśmy przepysznej kawy i słynnych ciasteczek tzw. pasteis de belem w najlepszej cukierni w mieście istniejącej od 1837 roku. Później deszcz przestał padać i zrobiło się ciepło i słonecznie. Przeszliśmy ok. 10 km przepięknymi wąskimi uliczkami, podziwialiśmy też panoramę miasta i widok na zatokę i ocean z kilku tarasów. Zmęczeni, ale zadowoleni pojechaliśmy do Fatimy, gdzie mieliśmy okazję pomodlić się  oraz kupić pamiątki. R.B.

« z 21 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.