Tydzień praktyki już minął

We wtorek 27 lutego rozpoczęliśmy praktyki u lokalnych pracodawców w Bradze. W sobotę 3 marca nasza grupa Erasmus + wraz z naszym Portugalskim przewodnikiem Leandro wyjechała autokarem z Bragi do Lizbony i Fatimy. Lizbona powitała nas deszczem, ale nie było zimno. Nasze zwiedzanie zaczęliśmy od nabrzeża, gdzie mogliśmy podziwiać wspaniałą architekturę gotyckich i barokowych kościołów, byliśmy przy Pomniku Odkrywców, spróbowaliśmy przepysznej kawy i słynnych ciasteczek tzw. pasteis de belem w najlepszej cukierni w mieście istniejącej od 1837 roku. Później deszcz przestał padać i zrobiło się ciepło i słonecznie. Przeszliśmy ok. 10 km przepięknymi wąskimi uliczkami, podziwialiśmy też panoramę miasta i widok na zatokę i ocean z kilku tarasów. Zmęczeni, ale zadowoleni pojechaliśmy do Fatimy, gdzie mieliśmy okazję pomodlić się  oraz kupić pamiątki. R.B.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.