Wspomnienia z zagranicznej praktyki

Miesięczna praktyka dobiegła końca, a wspomnienia pozostaną na zawsze. W nocy z soboty na niedzielę z 4-tygodniowej praktyki zawodowej wróciła 22-osobowa grupa z Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp: 2 nauczycieli i 20 uczniów (6-w zawodzie technik fryzjer, 7-w zawodzie technik mechanik i 7-w zawodzie technik handlowiec). Uczniowie odbywali praktykę zawodową w Bradze w Portugalii. Podróż samolotem była z przesiadką we Frankfurcie. Lot nie był opóźniony, więc cała podróż przebiegała zgodnie z planem. W piątek przed odjazdem uczniowie brali udział wraz z innymi grupami z Turcji, Chorwacji, Słowenii i Polski w ceremonii rozdania Certyfikatów. Był poczęstunek oraz nauka narodowego tańca portugalskiego. Grupa wróciła szczęśliwa i pełna pozytywnych wrażeń. R.B.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.