Dzień otwarty w ZST

W czwartek 22 marca uczniowie gimnazjów z Sędziszowa Młp., Iwierzyc, Czarnej Sędziszowskiej, Zagorzyc, Ocieki, Wielopola Skrzyńskiego, Witkowic, Czekaja, Gnojnicy, Niedźwiady Dolnej i Górnej odwiedzili naszą szkołę. Poznali ofertę edukacyjną szkoły, zasady rekrutacji i otrzymali materiały rekrutacyjne. Obejrzeli również prezentację dotyczącą praktyk zagranicznych odbywających się w ramach projektu unijnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, „Zawodowcy bliżej Europejskiego rynku pracy i usług”. Gimnazjaliści zobaczyli pracownie: fryzjerskie, mechaniczną, elektryczną i elektroniczną, stolarską oraz handlową, poznali tajniki zawodów oferowanych przez szkołę. Poznali również PZL Sędziszów S.A., pracodawcę współpracującego z naszą szkołą. Handlowcy przygotowali dla wszystkich odwiedzających słodki poczęstunek, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a miłą niespodzianką był grill. Dużym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze usługi fryzjerskie. Dziękujemy Gimnazjalistom, Wychowawcom i Nauczycielom Gimnazjów za udział w „Dniu Otwartym”.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.