ZST na Gali Wolontariatu

Są ludzie, którzy dobrowolnie i bez wynagrodzenia niosą pomoc, angażują się w pracę na rzecz osób i instytucji działających w różnych obszarach życia społecznego. Wolontariuszy można spotkać między innymi w domach dziecka, hospicjach, domach pomocy społecznej, szkołach czy w dowolnym miejscu na Ziemi gdzie pojawia się potrzebujący Człowiek. Na Gali Wolontariatu mieliśmy przyjemność spotkać się z tymi ludźmi, dla których niesienie pomocy jest chlebem powszednim. W tym wyjątkowym dniu był czas na wymianę doświadczeń, podziękowania, prezentację przykładów dobrych praktyk, dorobku szkół i wręczenie pamiątkowych statuetek. Decyzją Komisji Konkursowej przyznano wyróżnienie dla Szkolnego Koła Caritas w Zespole Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim. Uhonorowani zostali m.in.: Pani Genowefa Zygmunt i Pan Władysław Antos. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do dyrektorów, nauczycieli i młodzieży szkół powiatu ropczycko-sędziszowskiego działających w Kołach Wolontariatu i SKC niosących pomoc potrzebującym. Pedagog

« z 4 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.