Uczniowie ZST jadą do Portugalii

W sobotę 24.02. 2018 roku na 4-tygodniową praktykę zagraniczną wyjechała wraz z 2 opiekunami grupa 20 uczniów z technikum handlowego, mechanicznego i fryzjerskiego w ramach projektu unijnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, „Zawodowcy bliżej Europejskiego rynku pracy i usług” nr projektu  2017-1-PL-KA102-036567. Uczniowie będą odbywać praktyki w zakładach na terenie Bragi. W poniedziałek będzie spotkanie z koordynatorami ze strony portugalskiej, zwiedzanie miasta i pobliskich miejsc turystycznych: Bom Jesus i Sameiro. We wtorek uczniowie udadzą się do swoich miejsc pracy. ŻYCZYMY IM UDANEJ PRAKTYKI. R.B.

« z 2 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.