Randka z książką

Z okazji nadchodzących Walentynek biblioteka szkolna przygotowała wyjątkową atrakcję. W dzień Święta Zakochanych 14 lutego zapraszam całą społeczność szkolną na randkę z……książką :-). Postawcie na zagadkę, tajemnicę, niespodziankę – wszak to randka w ciemno, na której wszystko może się zdarzyć. Może być zabawnie i ekscentrycznie; może być niebezpiecznie z grasującym po Londynie mordercą; może być nostalgicznie wśród zapachu kwiatów, czy też romantycznie przy akompaniamencie starych zegarów…… Każdy znajdzie coś dla siebie!

W bibliotece szkolnej na każdego czytelnika będą czekały książki – niespodzianki, wypożyczanie bez zdradzania tytułu i treści książki. Dołącz do akcji! NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE! M.Pieprzak

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.