Konkurs dla gimnazjalistów i uczniów klasy VII szkoły podstawowej

W Zespole Szkół Technicznych w dniu 12.02.2018 r. odbył się konkurs dla gimnazjalistów i uczniów klasy VII szkoły podstawowej pod hasłem: Z BAŚNIĄ PRZEZ KARNAWAŁ „Kreatywne stylizacje bajkowe i karnawałowe”. Obecnością zaszczyciły nas Szkoły podstawowe i Gimnazja z Czarnej i z Ostrowa. Konkurs fryzjerski to nie tylko pokaz stylizacji bajkowych i karnawałowych, ale także wesoła zabawa w tym dniu .Uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania, pokazali swoje umiejętności, a szczególnie chęci i zaangażowanie oraz zainteresowanie zawodem fryzjer. Do Konkursu fryzjerskiego przystąpiło 12 uczestników. Wyniki pokazowych fryzur oceniali nauczyciele, oraz uczennice z klasy II TUF. Jury oceniało wygląd fryzury, techniki, pomysłowość, estetykę, oraz dobór kolorowych akcentów, a także ubiór i makijaż. Wręczono nagrody i upominki, oraz dyplomy. Dziękujemy uczestnikom, szczególnie modelkom, które prezentowały styl postaci bajkowych i karnawałowych oraz zachwycały swoim wyglądem. Poziom prac był wysoki, a punktacja bardzo wyrównana. Dopełnieniem konkursu była prezentacja fryzur przygotowanych przez uczennice. Dla zaproszonych gości była możliwość skorzystania z warsztatów fryzjerskich w zakresie pielęgnacji, regeneracji i kondycjonowania, strzyżenia i doboru fryzury. Serdecznie gratulujemy. Organizatorzy: Ewelina Jaworek –Cabaj, Małgorzata Drozd, Teresa Koszela.

« z 8 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.