Kongres „Innowacyjność i nowoczesność w powiecie”

W dniach od 4-6 października w hotelu Senator Gran Via w Olchowej odbywał się kongres „Innowacyjność i nowoczesność w powiecie” poświęcony problematyce rozwoju społeczno – gospodarczego, inwestycyjnego oraz przedsiębiorczości, nowoczesnej edukacji i promocji. ZST reprezentowany był przez dyrektora, przedstawicieli nauczycieli i uczniów. Pierwszy dzień przebiegał pod hasłem „Rozwój inwestycyjny i przedsiębiorczość kluczem do sukcesu”. Przedstawiciele wiodących firm z powiatu przedstawili prezentacje swoich dokonań. W czwartek nasza szkoła miała możliwość zaprezentowania się przed szerokim gremium gości kongresu z prezentacją dotyczącą nowoczesnej edukacji na przykładzie ZST.
W ostatnim dniu kongresu miały miejsce wizyty studyjne w wiodących przedsiębiorstwach i placówkach oświatowych prowadzących nowoczesne kierunki; delegacje z Niemiec i Słowacji, przedstawiciele starostwa oraz  szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu odwiedzały naszą szkołę, zakłady: Safran Transmission System, PZL Sędziszów, firmę Rega Yacht. Wizyta i cały kongres zakończył się w Zespole Szkół im. dr J. Zwierza w Ropczycach.

link do relacji TV Rzeszów z wizyty m.in. w naszej szkole

« z 4 »

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.