III Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

Dnia 23.10 .2017 r. w naszej szkole odbył  się III Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Konkurs rozpoczął i czuwał nad jego przebiegiem Dyrektor Szkoły Pan Grzegorz Patro. Obecnością zaszczyciły nas władze powiatu ropczycko-sędziszowskiego Pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak.
Temat konkursu – Współczesna odsłona fryzur męskich „Ostre cięcie man’s look”.
Do konkursu przystąpiło 17 uczestników z 9 szkół województwa małopolskiego i podkarpackiego: Rzeszów (dwie szkoły ZDZ,ZSM), Sanok, Gorlice, Strzyżów, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Jeżowe, Sędziszów Młp. Naszą szkołę reprezentowały Justyna Cudecka , Sandra Baran, Ntalia Świętoń.
Dziękujemy uczestnikom, szczególnie modelom, którzy prezentowali styl i zachwycali swoim wyglądem, jak również fryzjerom, którzy wykazali umiejętności praktyczne w zakresie strzyżenia i stylizacji fryzur męskich. Poziom prac był wysoki, a punktacja bardzo wyrównana. Jury konkursu miało nie lada problem z wyłonieniem poczytnych miejsc.

I miejsce: Z S Doskonalenia zawodowego Rzeszów
II miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
III miejsce: Zespół Szkół Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie
Wyróżnienie: Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej

Dopełnieniem tego konkursu był pokaz i stylizacja fryzur przygotowany przez uczennice Technikum Usług fryzjerskich klas I,II,III ,oraz wystąpienie szkolnego zespołu muzycznego.

Sponsorami nagród było: Starostwo Powiatowe w Ropczycach oraz Firma Handlowo-Usługowa „Rymut” z Sędziszowa Młp.
Organizatorzy konkursu: dyrektor mgr Grzegorz Patro, mgr Teresa Koszela, mgr Małgorzata Drozd, mgr Ewelina Jaworek-Cabaj.

« z 29 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.