Nowości poszły w ruch

W bibliotece szkolnej pojawiły się pierwsze egzemplarze książek zamówionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem uczniów. Pierwsze pozycje zostały już wypożyczone. Wśród nowości znajdują się m.in. takie hity jak: Trzy metry nad niebem, Tylko TY, Płomienna korona, Złodziejka książek, Hobbit, Bez słów, Zmierzch opowiedziany na nowo, Sklepik z marzeniami, Morderstwo w Mezopotamii, Trzecia lokatorka, Zerwane zaręczyny, W pierścieniu ognia, Igrzyska śmierci, Chłopiec na szczycie góry, Chłopiec w pasiastej piżamie, Bóg nigdy nie mruga, Wołanie grobu, Chemia śmierci, Zapiski oficera Armii Czerwonej, Niezgodna, Zbuntowana, Wierna,. Zapraszam do wypożyczania. M.P.

« z 2 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.