Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

W tym roku 4 września w Zespole Szkół Technicznych im. prof Karola Olszewskiego zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018 Mszą Św. w Kościele Farnym pw. NNMP w Sędziszowie Młp. Po Mszy Św., którą odprawiał ks. proboszcz Ryszard Lis, odświętnie ubrani uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej. Po wprowadzeniu sztandaru Zespołu Szkół Technicznych i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał pan dyrektor Grzegorz Patro, serdecznie witając zebranych nauczycieli oraz wszystkich uczniów. Pan dyrektor przedstawił nowych nauczycieli: ks proboszcza Ryszarda Lisa, panią dr Annę Stawarz, panią mgr Barbarę Hendzel oraz panią mgr Agatę Subczak. Niezwykle ciepło powitał tych uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają rok szkolny w naszej szkole.
Podczas uroczystej akademii występujący uczniowie przypomnieli tragiczne wydarzenia z września 1939 oraz powstania warszawskiego.
Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 przeszła do historii. R.B.

« z 4 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.