Zakończenie nauki klas maturalnych

W piątek 28 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie nauki dla klas maturalnych. Był to niezwykły dzień dla każdego absolwenta: otrzymał świadectwo ukończenia technikum. Przed sporą ich grupą kolejne wyzwanie: matura, a w perspektywie wybór dalszej ścieżki edukacji.
Z tej okazji została odprawiona uroczysta Msza Św., po której w auli naszej szkoły miała miejsce uroczysta akademia. Podczas której po raz ostatni, dyrektor i grono pedagogiczne mogli spotkać  się z tegorocznymi absolwentami. Były serdeczne życzenia, podziękowania, wręczanie świadectw z wyróżnieniem, nagród, dyplomów i pisemnych podziękowań. Całość odbyła się w serdecznej, niemal domowej atmosferze. Ów nastrój podkreślał uroczysty strój uczniów z jednej strony i smak domowych wypieków z drugiej. Po pamiątkowych fotografiach były jeszcze w klasach: rozdanie świadectw, ostatnie formalności, podziękowania, życzenia i pożegnania ze szkolnymi ławkami. W Zespole Szkół  Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. dyrektor, mgr Grzegorz Patro podejmował ze społecznością ostach klas przewodniczącego Rady Rodziców, wychowawców mgr inż. Annę Szeligę- Kuźniar, mgr Jana Flisaka oraz  Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego reprezentowany przez  Starostę mgr Witolda Darłaka, Wicestarostę mgr Bernadetę Frysztak oraz Członka Zarządu Powiatu mgr inż. Ryszarda Filipka.
Niechaj drodzy absolwenci, tak jak powiedział w kazaniu ks. Artur Michalski, świat pozwoli wam zrealizować swoje cele, marzenia, a w razie trudności niechaj wam nie zabraknie uporu i konsekwencji osiągać wytyczone prze was cele. J.F.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.