Fryzjerki kolejny raz na podium

W dniu 26 kwietnia 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. uczestniczyli w zorganizowanym Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Kolbuszowej. Hasło przewodnie konkursu – „CZESANE BAŚNIĄ”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: II i III w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich: Justyna Cudecka – (modelka: Oliwia Cudecka jako CALINECZKA), Sandra Baran – (modelka Natalia Barcińska jako ŚPIĄCA KRÓLEWNA), Dominik Kubik – (modelka Julia Pazdro jako KOPCIUSZEK).
Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: strój i makijaż zgodny z tematem konkursu.
Justyna Cudecka za wykonanie fryzury i wizualizację Calineczki otrzymała III miejsce.
Pozostali uczestnicy konkursu wykazali się dużymi umiejętnościami i kreatywnością przy tworzeniu fryzur i wizualizacji wizerunku. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za pracę i duże zaangażowanie. M.D. i T.K.

« z 18 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.