Tak świętowaliśmy Dzień Kobiet

8-go marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Członkowie Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili audycję i koncert życzeń przez radiowęzeł, a potem obdarowali kwiatami i słodyczami wszystkie panie nauczycielki, panie z administracji i obsługi oraz koleżanki.
Następnego dnia  zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne dla Pań w gimnazjum w Zagorzycach Górnych. Przybyłe kobiety chętnie korzystały z bezpłatnych usług fryzjerskich i kosmetycznych wykonywanych przez uczniów technikum fryzjerskiego z Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. Gospodynie ze Szkodnej i Zagorzyc przygotowały z tej okazji degustację potraw regionalnych oraz wystawę rękodzieła. Dodatkowo uczniowie zorganizowali dla Pań loterię fantową, a szkolny zespół muzyczny śpiewem i muzyką umilał wszystkim czas. M.P.

« z 21 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.