„Lekcja o Funduszach Europejskich”

Ministerstwo Rozwoju zorganizowało czwartą już edycję akcji edukacyjnej pn. „Lekcja o Funduszach Europejskich”, w którą w bieżącym roku szkolnym włączyła się również nasza szkoła. Na lekcjach przedsiębiorczości 17. i 29. marca 2017 r. młodzież klas 1eh i 1m miała możliwość uczestniczenia w tej akcji. Podczas 45-minutowych zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Lekcję w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks przygodowy, przeprowadziła pani Anna Szeliga-Kuźniar, nauczycielka podstaw przedsiębiorczości. Zajęcia zakończyły się konkursem. Uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania konkursowe otrzymali drobne upominki: mysz bezprzewodową, słuchawki i pendriva. A.Sz.K.

No Images found.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.