II Konkurs Fryzjerski dla uczniów Szkół Gimnazjalnych

W Zespole Szkół Technicznych im. Prof. Karola Olszewskiego 28 lutego 2017 roku został zorganizowany II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski dla gimnazjalistów pod patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Hasło przewodnie konkursu „Ponadczasowa odsłona fryzur karnawałowych”. Konkurs rozpoczął Dyrektor szkoły pan Grzegorz Patro witając uczestników i przybyłych gości oraz władze powiatu, które reprezentowała pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak. W konkursie uczestniczyły szkoły gimnazjalne powiatu ropczycko-sędziszowskiego: m.in. Publiczne Gimnazjum w Ostrowie, Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Ropczycach, Gimnazjum z Kupna.
Uczestników oceniała komisja sędziowska w składzie:
– przewodniczący: Dyrektor naszej szkoły pan Grzegorz Patro
– nauczyciele przedmiotów zawodowych z zakresu fryzjerstwa
– nauczyciele z gimnazjum – opiekunowie uczestników konkursu.

I miejsce zdobyła Aleksndra Szpara. Kolejne miejsca zdobyły: Daria Ogrodnik, Gabriela Lech, Katarzyna Róg. Wyróżniono również Natalię Stachnik , Gabrielę Draus.

Starostwo powiatowe dla zwycięzców ufundowało nagrody rzeczowe (prostownicę, kuferek kosmetyczny, zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych), które wręczyli pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak i pan Dyrektor Grzegorz Patro. Pani Wicestarosta wyraziła podziw i uznanie dla uczestników za pomysłowość i oryginalność wykonanych fryzur. Życzyła wszystkim uczestnikom kontynuowania zainteresowań fryzjerskich, oraz zainteresowania zawodem technik przemysłu mody. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów fryzjerskich: Małgorzata Drozd, Teresa Koszela. Znakomitą oprawę konkursu zapewnili sponsorzy oraz uczennice i uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych prezentując fryzury konkursowe z Tarnobrzega- stylizacje fryzur, ubioru oraz wizualizację wizerunku pod hasłem „Wenecka noc, Wencki bal”.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.