Dzień otwarty w naszej szkole

W środę 22 marca uczniowie gimnazjów odwiedzili naszą szkołę. Poznali ofertę edukacyjną szkoły, zasady rekrutacji i otrzymali materiały rekrutacyjne. Gimnazjaliści zobaczyli pracownie: fryzjerskie, kosmetyczną, mechaniczną, elektryczną i elektroniczną, stolarską oraz handlową, poznali tajniki zawodów oferowanych przez szkołę. Bardzo licznie brali udział w Loterii Fantowej. Obejrzeli również interesującą prezentację PZL Sędziszów S.A., pracodawcy współpracującego z naszą szkołą. Handlowcy przygotowali dla wszystkich odwiedzających słodki poczęstunek, a miłą niespodzianką był grill. Dużym zainteresowaniem cieszyły się usługi fryzjerskie i kosmetyczne, gry komputerowe, prezentacja Kickboxing.
Dziękujemy Gimnazjalistom, Wychowawcom i Nauczycielom Gimnazjów za udział w „Dniu Otwartym”.

No Images found.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.