Nasze Fryzjerki znowu najlepsze!

W dniu 24 lutego 2017 roku uczennice Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego uczestniczyły w II Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Tarnobrzegu. Hasło przewodnie konkursu – „WENECKA NOC, WENECKI BAL”. W konkursie uczestniczyło 21 reprezentantów z 8 szkół z województwa podkarpackiego m.in.: TRZCIANA, KOLBUSZOWA, RZESZÓW, JEŻOWE, KROSNO, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III TUF: Justyna Cudecka, Paulina Bajor i Magdalena Gawron. Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych; strój i makijaż zgodny z tematem konkursu.
Jury przyznało naszej zawodniczce Magdalenie Gawron (modelka Patrycja Szkutak) I miejsce. II i III miejsce przypadło uczennicom z Tarnobrzega i Krosna.
Pozostałe uczestniczki konkursu (z naszej szkoły) Justyna Cudecka (modelka Sandra Baran) oraz Paulina Bajor (modelka Natalia Worwa) wykazały się dużymi umiejętnościami i kreatywnością przy tworzeniu fryzur i wizualizacji wizerunku. Spośród pozostałych uczestniczek konkursu ich stylizacje były na wysokim poziomie. 
Do konkursu Fryzjerskiego przygotowywały:
nauczyciel mistrz fryzjerstwa Małgorzata Drozd i nauczyciel zawodu Teresa Koszela.

« z 19 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.