Bal Maturzystów ZST

Tradycyjny polonez i wierszowane, pełne wdzięczności podziękowania dla nauczycieli zainaugurowały Bal Maturzystów ZST. Pan Dyrektor mgr Grzegorz Patro życzył młodzieży udanej zabawy, a następnie sukcesów w maju na egzaminach. „Nie zawiedźcie moich, waszych wychowawców i rodziców oczekiwań” – mówił. Dobre nastroje wśród wszystkich bawiących się na studniówce utrzymywały się od samego początku balu do białego rana. Przy dźwiękach nastrojowej muzyki bawili się wspólnie uczniowie, wychowawcy i przedstawiciele rodziców.
W bieżącym roku szkolnym swoich wychowanków w „dorosłe” życie wypuszczają wychowawcy mgr Jan Flisak i mgr inż. Anna Szeliga Kuźniar. Na rynku pracy przybędzie zatem fachowców w dziedzinie handlu, mechaniki, elektryki i fryzjerstwa.
Życzymy Wam drodzy uczniowie sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym! A.Sz.K.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.