Mikołajki w Domu Dziecka w Strzyżowie

Dnia 10.12.2016 roku członkowie Szkolnego Koła Caritas: Natalia Barcińska, Sylwia Róg, Anna Mędrygał, Ewelina Marciniec, Alicja Zając wraz z opiekunem panią mgr Anetą Tokarz odwiedzili zaprzyjaźniony Dom Dziecka w Strzyżowie. Dzięki hojności i zaangażowania uczniów naszej szkoły zostały przygotowane prezenty mikołajkowe dla 28 podopiecznych ośrodka. W czasie spotkania dzieci mogły skorzystać z zabiegów fryzjerskich w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Podopieczni z Domu Dziecka z radością i zadowoleniem przyjęli podarki oraz chętnie korzystali z usług fryzjerskich.
Na zakończenie spotkania przewodnicząca Samorządu Domu Dziecka wręczyła wykonaną przez wychowanków piękna kartkę świąteczną z życzeniami i podpisami wszystkich dzieci.

scan0329

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.