Boże Narodzenie w naszej szkole

Boże Narodzenie to czas spotkań rodzinnych, czas łamania się opłatkiem, składania sobie życzeń, śpiewania kolęd, obdarowywania się prezentami. Ta świąteczna atmosfera pojawiła się również w naszej szkole. W ostatnim tygodniu przed świętami ubrano choinkę. Uczniowie wykonywali ozdoby świąteczne, stroiki, w klasach organizowali sobie spotkania wigilijne. Z życzeniami, podarkami, kolędami udaliśmy się również do Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego – Pana Witolda Darłaka, Wicestarosty – Pani Bernadety Frysztak, Burmistrza Sędziszowa Młp. – Pana Bogusława Kmiecia. Członkowie szkolnego zespołu muzycznego odwiedzili także Szkołę Podstawową Nr 2, Gimnazjum oraz Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Sędziszowie Młp. Aleksandra Majka, Dominik Cabaj, Bartłomiej Pociask i Kamil Jakubek – zaśpiewali znane polskie kolędy. M.P.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.