O degradacji i rewitalizacji z młodzieżą ZST

W dniu 22.11.2016 r., w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim, odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Miejskiego z młodzieżą Zespołu Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego stanowiące element konsultacji społecznych projektów uchwał Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Sędziszów Małopolski oraz określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Uczestnicy spotkania wysłuchali ciekawej prelekcji nt. metodologii i wyników przeprowadzenia diagnozy na potrzeby wyznaczenia obszarów zdegradowanych gminy i obszaru rewitalizacji. Młodzież pracując w grupach mogła przedstawić przykłady zauważonych przez nią obszarów zdegradowanych oraz swoje pomysły na ich rewitalizację. W bardzo miłej atmosferze uczniowie ZST podawali propozycje wielu obszarów, które można byłoby zmienić, poprawić i ulepszyć w taki sposób aby mieszkańcom mogło się tutaj lepiej mieszkać, wypoczywać, rozwijać swoje pasje i pracować. W spotkaniu i dyskusji  wzięły udział również nauczycielki ZST pani Małgorzata Pieprzak i pani Anna Szeliga–Kuźniar.
A.Sz.K.

« z 5 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.