Narodowe czytanie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza w naszej szkole

W piątek, 30 września 2016 r., uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. wzięli udział w szkolnej edycji Narodowego Czytania „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. Spotkanie zainaugurował pan dyrektor Grzegorz Patro. Następnie głos zabrała pani Marta Dybka, która wprowadziła nas w atmosferę Sienkiewiczowskiej powieści. Zgromadzona społeczność szkolna obejrzała prezentację multimedialną poświęconą „Quo Vadis” oraz życiu i twórczości noblisty. W dalszej kolejności uczniowie odczytali fragmenty powieści o ponadczasowym przesłaniu. Szkolną edycję Narodowego Czytania przygotowały panie polonistki, Marta Dybka i Ewelina Boś. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w akcję szkolnego czytania „Quo Vadis”.
E.Boś

« z 5 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.