Dzień Edukacji Narodowej

W środę 12.10.2016 roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Uroczystość zgromadziła licznie społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, nauczycieli emerytowanych na czele z poprzednią panią dyrektor Teresą Parys-Lenartowicz. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witold Darłak oraz pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak, przedstawiciele zakładów znajdujących się na terenie Sędziszowa Młp. oraz przewodniczący Rady Rodziców.  Na wstępie zabrał głos Dyrektor szkoły, który życzył nauczycielom i pracownikom szkoły efektywnej pracy i satysfakcji z niej. Życzenia również składali zaproszeni goście zapewniając o dalszej współpracy ze szkołą. Po uroczystej akademii przedstawiciele uczniów wręczyli kwiaty zebranym nauczycielom i złożyli życzenia.

R.B.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.