Umowa o patronacie i współpracy

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych mgr Grzegorz Patro w dniu 28. września 2016 roku podpisał Umowę o patronacie i współpracy z firmą ElektriMont Sp. z o.o., która będzie wspomagać proces kształcenia praktycznego w zawodzie technik elektryk, w celu przygotowania odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej pod wymagania tej firmy. Firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie, które zdobywała podczas realizacji skomplikowanych inwestycji w Polsce, w krajach Unii Europejskiej, a także w innych częściach świata. W związku z dynamicznym rozwojem firma stale poszukuje wykwalifikowanych pracowników, gwarantuje dobre warunki pracy oraz udział w ciekawych projektach na terenie całej Europy.

umowa

« z 2 »

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.