Poznajemy się !

We wtorek 27. września klasa 1eh grupa handlowców  uczestniczyła w integracyjnym spotkaniu w bibliotece szkolnej. Była to okazja do poznania m.in. zainteresowań uczniów. Okazało się, że tegoroczni handlowcy to grupa uzdolniona muzycznie. Liczymy, że swoim talentem podzielą się z nami reprezentując szkołę w środowisku lokalnym i w trakcie uroczystości szkolnych. Wbrew licznym stereotypom można było dowiedzieć się, że młodzi sporo czytają. Była to cenna informacja dla pani bibliotekarki, która skrupulatnie odnotowała tytuły pozycji, którymi zainteresowani byli nowi uczniowie. Jak się okazało dużą popularnością cieszy się nadal Harry Potter J.K. Rowling. Młodzież miała również możliwość porozmawiania z pedagogiem nt. adaptacji w nowym środowisku szkolnym. Uczniowie podkreślają swoje zadowolenie z wyboru szkoły i zawodu. Cenią sobie przyjazną atmosferę oraz życzliwość nauczycieli i kolegów z klasy.

A.Sz.K.

« z 2 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.