Kiermasz podręczników używanych

Jak co roku w pierwszych dniach września nauczycielki pani Barbara Twardowska i pani Anna Szeliga – Kuźniar zorganizowały w szkole kiermasz używanych podręczników. Do 9.września zbierano książki, natomiast 13 września odbyła się ich sprzedaż. W kiermaszu brali udział uczniowie, ich rodzice i absolwenci szkoły. W przygotowania kiermaszu włączyły się uczennice klasy drugiej, reprezentantki zawodu technik handlowiec a sprzedażą  zajęły się maturzystki z klasy IV ef Ala, Wiola i Zuzia. Sprzedano podręczników na kwotę blisko 3 tys. złotych. Uzyskane w ten sposób pieniądze uczniowie będą mogli przeznaczyć na bieżące swoje potrzeby. Taka forma sprzedaży stosowana jest już od kilku lat i ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem. Niesprzedane książki i zarobiona gotówka zostały przekazane uczniom za pokwitowaniem.

A. Szeliga-Kuźniar

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.