Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Wakacje, znowu wakacje…
W ostatni piątek czerwca 2016 roku zakończyła się nauka w szkołach naszego powiatu. Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego pan Stanisław Skiba zaszczycił swą obecnością Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp.
Uroczystości zakończenia Roku Szkolnego 2015/2016 w naszej szkole rozpoczęto Mszą Św. odprawioną przez proboszcza Parafii Rzymsko – Katolickiej pw. NNMP w Sędziszowie Młp. ks. Ryszarda Lisa. Podziękowawszy Bogu wszyscy udali się do szkolnej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się druga część uroczystości. Na część oficjalną złożyły się wystąpienia Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych pana Grzegorza Patro, Dyrektora Wydziału Oświaty pana Stanisława Skiby i Przewodniczącej Samorządu Szkolnego. Padło wiele słów wdzięczności, życzono dobrych i zdrowych wakacji , oraz powrotu we wrześniu do naszego Olszewskiego. W imieniu całej społeczności kwiaty od samorządu i władz powiatu odebrał pan dyrektor Grzegorz Patro. Dyrektor szkoły i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody rzeczowe dla najbardziej pilnych, oddanych pracy społecznej uczniów.
W części artystycznej, przy muzyce rewelacyjnego zespołu muzycznego, obejrzeliśmy prezentację widoków z wakacji i wysłuchaliśmy dowcipnych tekstów z życia szkolnego.
Tak więc wakacje, znowu wakacje …

No Images found.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.