Nauczyciel ZST wydał książkę

W sprzedaży ukazała się książka nauczyciela Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego, mgr inż. Marka Bielaka pt. „Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik elektryk. Elektryk. Kwalifikacja E.8. Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych”. Ten doświadczony nauczyciel przedmiotów zawodowych opracował podręcznik bardzo pomocny przy przygotowywaniu się do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach technik elektryk i elektryk. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne wydało tą książkę w dobrej szacie graficznej oraz co też ważne w niewygórowanej, jak na tego typu pozycje, cenie.
Repetytorium i testy egzaminacyjne pomagają utrwalić uczniowi najważniejsze informacje z kwalifikacji E.8 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych, dotyczące:

  • instalacji elektrycznych,
  • źródeł światła,
  • zasad ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach elektrycznych,
  • pomiarów w instalacjach elektrycznych,
  • zasad konserwacji i bezpieczeństwa podczas obsługi tych instalacji,

oraz umożliwia uczniowi natychmiastową weryfikację wiadomości, jeśli błędnie rozwiąże zadania.
Więcej informacji na http://www.wsip.pl

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.