Dzień Sportu w Dzień Dziecka

Dzięki udostępnieniu zbiornika wodnego przez  Zarząd stowarzyszenia „Skrzynczyna”  dnia 1 czerwca 2016r odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp. W zawodach wzięło udział 21 uczniów z ZST oraz 6 uczniów z Gimnazjum w Sędziszowie Młp. W czasie zawodów dla uczestników przewidziana była kiełbaska z grilla. Puchar Dyrektora szkoły zdobył uczeń gimnazjum Dominik Siwiec, który uzyskał 3150 pkt., drugie miejsce zdobył Feliks Głodek – 2675 pkt. a na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Skwirut – 2570 pkt. Zawody rozpoczęły się o godzinie 8:00, a zakończyły się o godzinie 11:00. Nagrody wręczył Dyrektor ZST Grzegorz Patro.
Pozostali, chętni uczniowie brali udział w Karaoke oraz w rozgrywkach sportowych zorganizowanych w szkole przez nauczycieli wychowania fizycznego i opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.