XVI Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

W dniu 23 maja młodzież naszej szkoły wzięła udział w XVI Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej w GOK w Wiercanach „Chcę Panu Śpiewać”. Zespół Szkół Technicznych reprezentował zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Aleksandra Majka i Kamil Jakubek – wokal, Bartłomiej Pociask – gitara basowa, Dariusz Noga – perkusja, Hubert Zawisza – gitara elektryczna. Wykonali oni piosenkę zespołu New Life’m „Przemień mój czas”. Ocenie jury podlegały: czystość wykonania, dobór repertuaru, własny akompaniament oraz ogólny wyraz artystyczny. Występ poprzedziły wielodniowe przygotowania- wyszukiwanie tekstu, ćwiczenia śpiewu i gry na instrumentach. Nasz trud się opłacił- BYLIŚMY NAJLEPSI W KATEGORII ZESPÓŁ. W niedzielę 29 maja w GOK w Wiercanach wzięliśmy udział w koncercie laureatów oraz otrzymaliśmy nagrody rzeczowe i słodycze.

« z 2 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.