Majówka Młodych

Już po raz dziewiąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Majówce Młodych. Tym razem jedna grupa młodych swój marsz rozpoczęła w Wiśniowej, a druga grupa wyruszyła ze Strzyżowa, po to, by wspólnie spotkać się w Janczarze w Pstrągowej. Chociaż pogoda nie sprzyjała wszyscy szli zachwycając się pogórzem podkarpacia. Jak co roku przy Kapliczce Matki Boskiej  odmówili Litanię i krótką modlitwę, która prowadził ksiądz przewodnik. W Janczarze witali przybyłe grupy gospodarze regionu  strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. Majówka ta  była  przygotowaniem do mającego niedługo nastąpić spotkania z Ojcem Świętym w ramach Światowych Dni Młodzieży. Najliczniejszą grupę stanowiła delegacja z jednej ze strzyżowskich szkół. W ramach majówki najliczniejszym grupom szkolnym wręczono pamiątkowe puchary. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody wszyscy wracali zadowoleni z uśmiechem na ustach.

No Images found.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.