Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

W piątek, 29 kwietnia uczniowie klas czwartych zakończyli naukę w Zespole Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp.
Uroczystości składały się z Mszy Św. odprawionej przez ks. proboszcza Ryszarda Lisa, oficjalnego zakończenia nauki w technikum połączonego z rozdaniem świadectw, nagród i dyplomów w Auli szkoły oraz części artystycznej.
Mury naszej szkoły zaszczycili Pani Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Bernadeta Frysztak, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Stanisław Skiba, Przewodnicząca Rady Rodziców ZST w Sędziszowie Młp. Pani Agnieszka Zima. Absolwentom szkół Wicestarosta życzyła niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie, radości zasiewu i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawią swoje serce, swój umysł, swoje siły, radości, przy której smutek zamiera, a pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje.
Naszym abiturientom i absolwentom życzymy zdania matury, wymarzonych studiów, pracy za godziwą płacę i szczęścia w życiu prywatnym.

« 1 z 7 »

Komentarze są wyłączone.