Dzień otwarty w ZST

dni_otwarte18 marca uczniowie gimnazjów podczas Dnia Otwartego poznali ofertę edukacyjną naszej szkoły, zasady rekrutacji oraz otrzymali materiały rekrutacyjne. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć pracownie: fryzjerskie, kosmetyczną, mechaniczną, elektryczną, elektroniczną i stolarską, poznając tajniki zawodów oferowanych przez szkołę. Obejrzeli również interesującą wystawę przygotowaną przez Wydział Chemii UJ w 100 rocznicę śmierci prof. Karola Olszewskiego, patrona naszej szkoły. Bardzo licznie brali udział w Loterii Fantowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także gry komputerowe, strzelnica paintball, prezentacja Kickboxing, usługi fryzjerskie i kosmetyczne.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorom, Wychowawcom, Nauczycielom Gimnazjów oraz Gimnazjalistom za udział w „Dniu Otwartym”.

Zobacz zdjęcia

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.