I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Tarnobrzegu

W dniu 8 lutego 2016r. uczennice  Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego uczestniczyły w zorganizowanym  I Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Tarnobrzegu. Hasło przewodnie konkursu – „Inspiracje ślubne”. W konkursie uczestniczyło 19 reprezentantów z ośmiu szkół z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III i IV TUF: Justyna Koza, Wiktoria Lech i Lidia Gruszka. Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: strój i makijaż ślubny zgodny z tematem konkursu.

Jury przyznało naszym zawodniczkom

III miejsce – Lidia Gruszka z Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim (modelka Joanna Róg)

Pozostałe uczestniczki konkursu z naszej szkoły  wykazały się dużymi umiejętnościami i kreatywnością przy tworzeniu fryzur ślubnych i wizualizację wizerunku. Ich stylizacje były  na wysokim poziomie spośród pozostałych uczestniczek konkursu.

Justyna Koza i modelka Monika Łopuszyńska

Wiktoria Lech i Aleksandra Łyszczek

Modelki wystąpiły w sukniach z Salonu Sukien Ślubnych „VERONA”  w Sędziszowie Małopolskim

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.