I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski dla gimnazjalistów

9 lutego 2016r. w naszej szkole został zorganizowany I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski dla gimnazjalistów pod patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Hasło przewodnie konkursu – „Karnawałowa fryzura z kolorowymi akcentami”. Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski rozpoczął Dyrektor szkoły Pan Grzegorz Patro witając uczestników i przybyłych gości oraz władze powiatu, które reprezentowała Pani wicestarosta Bernadeta Frysztak. W konkursie uczestniczyło 7 reprezentantów z czterech szkół gimnazjalnych powiatu ropczycko-sędziszowskiego: Zespół Szkół w Małej, Publicznego Gimnazjum w Ostrowie, Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Ropczycach, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach, Publiczne Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim. Szkoły gimnazjalne reprezentowały uczennice: Aleksandra Szpara, Adrianna Rataj, Gabriela Budzik, Alicja Pociask, Kinga Klimek, Justyna Pyc. Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: strój i makijaż  zgodny z tematem konkursu.

Uczestników oceniała komisja sędziowska w składzie:

– przewodniczący: Dyrektor naszej szkoły Pan Grzegorz Patro

– nauczyciele przedmiotów zawodowych z zakresu fryzjerstwa

– uczennice klasy IV -Technik Usług Fryzjerskich

Jury pod przewodnictwem Pana dyrektora Grzegorza Patro przyznało:

I miejsce –Gabriela Budzik Zespół Szkół w Małej

II miejsce – Alicja Pociask Publiczne Gimnazjum w Ostrowie

III miejsce – Aleksandra Szpara Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół w Ropczycach

Starostwo powiatowe, oraz firma HAIR & BEAUTY PROFESJONAL COSMETICS dla zwycięzców ufundowała nagrody rzeczowe(prostownicę, lokówkosuszarkę i suszarkę, kosmetyki pielęgnacyjne), które wręczyli  Pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak i Pan Dyrektor Grzegorz Patro. Pani Wicestarosta  wyraziła podziw i uznanie dla uczestników za pomysłowość i oryginalność wykonanych fryzur. Życzyła wszystkim uczestnikom kontynuowania zainteresowań fryzjerskich, oraz zainteresowania zawodem technik przemysłu mody

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów fryzjerskich: Małgorzata Drozd, Ewelina Jaworek-Cabaj, Teresa Koszela

Znakomitą oprawę konkursu zapewnili sponsorzy oraz uczennice i uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych prezentując pokaz mody- stylizacje fryzur, ubioru oraz wizualizację wizerunku w różnych stylach i na różne okoliczności, którym składamy serdeczne podziękowania.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.