„Szkoła współpracy”

dyplom_1Zespół Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp. znalazł się w wąskim gronie 1034 szkół z całej Polski, które uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie: „Szkoła współpracy. Rodzice i uczniowie kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Patronat nad tą inicjatywą objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. ”Szkoła współpracy” jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego jednym z najważniejszych celów jest wprowadzenie do szkół nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia placówki edukacyjnej. W ramach działań nasza szkoła otrzymała wsparcie w postaci warsztatów i szkoleń, które podniosły kompetencje w zakresie umiejętności podejmowania i podtrzymywania współpracy między gronem pedagogicznym a rodzicami.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.