Otrzęsiny klas pierwszych – 2015

SAM_1000Dnia 25 września w Zespole Szkół Technicznych odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Był to dzień, w którym uczniowie klas pierwszych zmagali się z różnymi trudnościami i zabawami. Przygotowaniem otrzęsin jak co roku zajął się Samorząd Uczniowski. Pomysłów na tę imprezę zawsze jest mnóstwo. SU na zebraniach wybiera te, które są najzabawniejsze, a jednocześnie nieszkodliwe dla uczniów. W tym roku szkolnym poddaliśmy naszych pierwszaków kilku próbom plastycznym, wokalnym, sprawnościowym i tanecznym. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji pomiędzy klasami pierwszymi czuwało Jury w składzie: pani pedagog Anna Szeliga-Kuźniar, pani opiekun SU Ewelina Jaworek-Cabaj i przewodnicząca SU Klaudia Kula. Zarówno klasa 1ef jak i klasa 1mh chętnie uczestniczyły w przygotowanych dla nich konkurencjach. Lepszą okazała się klasa 1ef. Dzięki zaangażowaniu i współpracy całej klasy uczennice i uczniowie 1ef wygrali dzień bez pytania.

Samorząd Uczniowski dziękuje pierwszakom za udział w zabawie. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że zawsze możecie liczyć na naszą opiekę i koleżeńską pomoc.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.