Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem całej Oświaty. W tym wyjątkowym dniu, obchodzonym w ZST 12 października młodzież przygotowała atrakcyjny, humorystyczny program artystyczny, na który składała się inscenizacja i piosenki wykonane przez młodych artystów. Święto uświetniła obecność wicestarosty powiatu ropczycko – sędziszowskiego pani Bernadety Frysztak, dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu pana Stanisława Skiby, emerytowanych dyrektorów, nauczycieli i pracowników obsługi oraz przedstawicieli pracodawców, z którymi szkoła od wielu lat współpracuje. Przedstawiciele Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego i organizacji związkowych złożyli na ręce pana Dyrektora wiązanki kwiatów i okolicznościowe życzenia. Pan Dyrektor życzył wszystkim nauczycielom wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pracy, a uczniom pogody ducha i zadowolenia z osiąganych wyników kształcenia. Nie zabrakło również nagród Starosty i Dyrektora, które były wyrazem szacunku i wdzięczności za trud pracy pedagogicznej.

Safran_2

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.