Początek roku szkolnego 2015/2016

SAM_0856Zespół Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp. rozpoczął rok szkolny 2015/16 Mszą Świętą w kościele parafialnym pw NNMP w Sędziszowie Młp. Następnie uczniowie wraz z gronem pedagogicznym udali się na sale gimnastyczną, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości. Tematem przewodnim był polski wrzesień 1939. W montażu słowno – muzycznym uczniowie przypomnieli tragiczne daty w historii Polski – 1 i 17 września. Dyrektor Szkoły mgr Grzegorz Patro powitał zebranych, przedstawił wychowawców klas pierwszych i życzył sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Gościem specjalnym był przybyły na ta uroczystość dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu mgr Stanisław Skiba, który przekazał życzenia na nadchodzący rok szkolny w imieniu Starostwa Powiatowego.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.