Maturzyści i nauczyciele z ZST u Pani Jasnogórskiej!

20150925_150558W piątek na Jasną Górę przyjechało ponad 1800 maturzystów z katechetami i nauczycielami. Wśród nich obecna była również młodzież Zespołu Szkół Technicznych z Sędziszowa Młp. Pielgrzymce maturzystów przewodniczył biskup pomocniczy diecezji rzeszowskiej – bp Edward Białogłowski. Pierwszym punktem pielgrzymki była konferencja w Bazylice Jasnogórskiej, którą wygłosił ks. Krzysztof Golas – diecezjalny duszpasterz młodzieży. Nabożeństwo pokutne i adorację Najświętszego Sakramentu prowadził ks. Łukasz Chmielewski. W czasie adoracji młodzież korzystała z sakramentu pokuty i pojednania. Następnie maturzyści przeszli do kaplicy Matki Bożej, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej, a potem w Drodze Krzyżowej na wałach jasnogórskich.

Zobacz zdjęcia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.