Dopalacze kradną życie ! Masz problem? Daj sobie pomóc !

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć !czytaj więcej!

Poniżej zamieszczono linki do stron i poradniki, w których znajdziecie Państwo podstawowe informacje nt. tego niepokojącego zjawiska!

Przeciw dopalaczom ! – warto przeczytać !

Dla rodziców,uczniów i nauczycieli o dopalaczach – WSSE w Rzeszowie !

Razem z Policją przeciw dopalaczom !

Bezpłatna pomoc telefoniczna i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli – KLIKNIJ !

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.