Wakacji czas…

Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego z wychowawcami wręcza nagrody i dyplomy wyróżniającym się uczniom.

W piątek 26. czerwca 2015 r. uroczyście zakończono  rok szkolny 2014/2015.Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pw. NMP w Sędziszowie Młp  i kontynuowana była w budynku szkoły. Ostatnie spotkanie w b.r szkolnym z uczniami i nauczycielami uświetnili wicestarosta Powiatu Ropczycko -Sędziszowskiego, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa i przedstawiciele zaprzyjaźnionych ze szkołą firm PZL S.A. i Hispano Suiza Polska. Dyrektor szkoły pan Grzegorz Patro dziękował Gronu Pedagogicznemu za poświęcenie i trud włożony w edukację młodzieży a pracodawcom za współpracę i wsparcie w kształceniu praktycznym uczniów. Przekazał również młodzieży wakacyjne życzenia: Życzę Wam wakacji pełnych wrażeń i niezapomnianych chwil,wróćcie do nas szczęśliwi i wypoczęci, gotowi do podejmowania nowych wyzwań w roku szkolnym 2015/2016!” Nie zabrakło dyplomów i nagród dla wyróżniających się uczniów. Uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i muzyczne…..wakacji czas zacząć!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.