Praca, praktyki, staże w „ZEM Technika” dla absolwentów i uczniów ZST !

27. maja b.r przedstawiciele firmy ZEM TECHNIKA  z Iwierzyc odwiedzili Zespół Szkół Technicznych im.prof.K.Olszewskiego w Sędziszowie Młp. ZEM Technika sp. z o.o należy do grupy Control Process ; działa w branży mechanicznej i elektrycznej. Firma zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie:produkcja urządzeń,przemysłowych oraz linii technologicznych, montaż i remonty maszyn i urządzeń technologicznych, produkcja  i montaż konstrukcji stalowych i innych obiektów, obróbka mechaniczna metali, wykonywanie instalacji elektrycznych, produkcja oraz prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych oraz wynajem oraz produkcją kontenerów budowlanych.Podobnie jak firmy z branży stolarskiej FANUM, DREWSPAN, DREW SYSTEM, REGA YACHT, PAGED, DREWBAL i PAMAR,  ZEM TECHNIKA z Iwierzyc podjęła współpracę z Zespołem Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.Firma deklaruje chęć zatrudniania absolwentów w zwodzie technik mechanik  i elektryk oraz proponuje pracę dla uczniów pełnoletnich w okresie wakacyjnym. Uczniowie będą mieli również możliwości odbywania praktyk zawodowych. Prezes firmy pan Zbigniew Słowik proponuje absolwentom zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i satysfakcjonujące warunki pracy. ZEM TECHNIKA z Iwierzyc to już kolejna firma, która chętnie dzieli się doświadczeniem zawodowym i wspiera szkołę w kształceniu praktycznym.

Wyrażamy podziękowanie Prezesowi firmy panu Z. Słowikowi i liczymy na dalszą owocną współpracę!

Dyrektor ZST w Sędziszowie Młp. zaprasza do współpracy również inne lokalne firmy, które chciałyby wesprzeć szkołę w kształceniu praktycznym uczniów!

ZEM Technika w ZST Sędziszów Młp – ZDJĘCIA – KLIKNIJ!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.