I ef gra w ekonomiczne, symulacyjne gry planszowe !

ZdjęcieNa lekcjach przedsiębiorczości uczniowie z klas pierwszych utrwalają poznane terminy ekonomiczne i reguły funkcjonowania rynku wykorzystując  grę symulacyjną „Chłopska szkoła biznesu”.Ekonomiczna gra planszowa jest inspirowana historią przedsiębiorczych rzemieślników z XVIII-wiecznego ośrodka andrychowskiego. Gra jest prostą symulacją działalności gospodarczej dla 12-30 uczestników. CSB w atrakcyjny sposób ukazuje mechanizmy funkcjonowania gospodarki wolnorynkowej, promuje postawę przedsiębiorczą, rozwija kompetencje społeczne graczy i świetnie integruje grupę. W b.r szkolnym turniej klasowy z wykorzystaniem „Chłopskiej szkoły biznesu”odbył się 28.maja i wygląda na to, że nie jest ostatnim, ponieważ uczniowie „połknęli bakcyla planszówkowego” i  planują  kolejne rozgrywki!

 Zdjęcia z turnieju klasowego – KLIKNIJ!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.