Odwiedziło nas ok. 500 gimnazjalistów! Dziękujemy!

Zdjęcie Uczniowie  zaprzyjaźnionych gimnazjów podczas Dni Otwartych Szkoły mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną  ZST oraz  skorzystać z atrakcji  przygotowanych przez przedstawicieli poszczególnych zawodów. czytaj dalej

 

Bardzo nam miło, że swoją obecnością uświetnili  nasze Dni Otwarte  Szkoły Burmistrz Sędziszowa Młp pan Bogusław Kmieć i przedstawiciele Hispano Suiza pani Danuta Majka i pan Tomasz Szela oraz pan Paweł Koźlak współpracujący z ZST.Pan Burmistrz, absolwent ZST w Sędziszowie Młp  zachęcał młodzież do podjęcia nauki   w naszej  szkole ,która umożliwia uczniom uzyskanie tytułu zawodowego i daje szansę na podjęcie w przyszłości  pracy. Do wyboru ZST przekonywali również  przedstawiciele Hispano Suiza oferując absolwentom zatrudnienie w swoim nowoczesnym przedsiębiorstwie. ”Czekamy na absolwentów ZST z Sędziszowa Młp” zarówno mechaników, elektroników, informatyków jak i handlowców „potrzebujemy takich ludzi jakich kształci ZST w Sędziszowie Młp”- mówili reprezentujący Hispano Suiza. 

Gimnazjaliści! Składając dokumenty do naszej szkoły zostaniecie wyposażeni w  atrakcyjne” pakiety startowe” ufundowane przez ZST!

Galeria z Dni Otwartych Szkoły -2015 r. – klknij !

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.