ZST na Międzynarodowych Targach w Wenecji !!

DSCF1965 zmni firma symW Zespole Szkół Technicznych prężnie działa firma symulacyjna „Technik” spółka z.o.o. Prowadzą ją uczniowie naszej szkoły uczący się w  zawodzie technik handlowiec, elektryk i informatyk. Pod czujnym okiem nauczycieli młodzież praktykuje, wykorzystując  zdobytą wiedzę i umiejętności na zajęciach zawodowych. To niewątpliwie atrakcyjna i aktywna  metoda pracy z uczniami , która ma pozytywne odzwierciedlenie w osiąganych przez nich wynikach kształcenia. Rozwijanie umiejętności przedsiębiorczych przez prowadzenie firmy jest popularne w szkołach na całym świecie mniej w Polsce. Aby wymienić się doświadczeniami z młodzieżą innych szkół   młodzi przedsiębiorcy z  naszej szkoły wraz z  opiekunami  14. kwietnia 2015 r. wyjeżdżają na Międzynarodowe Targi Firm Symulacyjnych do Wenecji ! Korzystając z okazji uczniowie i nauczyciele mają możliwość zaprezentowania dorobku  szkoły, wypromowania Sędziszowa Młp i Podkarpacia na zagranicznym rynku.

Wyjazd jest  tym bardziej atrakcyjny, że uczniowie nie ponoszą kosztów a mają możliwość zwiedzania atrakcyjnych miejsc we Włoszech!

Wkrótce zdjęcia! Relacja z wyjazdu na Dniach Otwartych Szkoły!

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.