Kształcimy pokolenie nowych inżynierów !

era1 Wzorem lat poprzednich gimnazjaliści powiatu ropczycko-sędziszowskiego w swoich macierzystych szkołach uczestniczyli w zajęciach fizyki połączonych z  prezentacją oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim. Warsztaty te w ramach realizacji programu Era inżyniera prowadzili  nauczyciele zawodu  naszej szkoły pan Marek Bielak i pan Marcin Skiba, pomysłodawcy i organizatorzy wyjazdowych lekcji. Wykorzystując aktywne metody pracy i  korzystając z atrakcyjnych narzędzi i urządzeń nauczyciele  pokazywali praktyczne wykorzystanie w technice  prawa Ohma, I prawa Kirchhoffa i zasady indukcji elektromagnetycznej. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Wszystkich gimnazjalistów  zainteresowanych nauką zawodu zapraszamy  do naszej szkoły. Od września jako uczniowie ZST  będziecie mieli okazję uczestniczyć w wielu takich naukowych przedsięwzięciach!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.