Perspektywa pracy dla uczniów i absolwentów ZST!

26 marca br. dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego pan Grzegorz Patro uczestniczył w otwarciu Centrum Logistycznego Hispano-Suiza Polska w Sędziszowie Młp. W uroczystości brali udział znamienici goście : członkowie Stowarzyszenia Dolina Lotnicza, do którego należy Hispano-Suiza Polska, jej partnerzy z Polski i zagranicy, Helene Moreau Leroy – Prezes grupy Safran, do której należy Hispano, oraz przedstawiciele wojewódzkich ...i lokalnych władz samorządowych. Otwarte wczoraj Centrum to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na Podkarpaciu. Centrum Logistyczne pełnić będzie funkcje związane z przyjmowaniem, kontrolą jakości oraz przechowywaniem i przygotowaniem materiałów do produkcji, a także wywozem wyrobów gotowych. Od wielu lat nasza szkoła współpracuje z tą prężnie rozwijającą się firmą a młodzież kształcąca się w różnych zawodach odbywa praktyki i staże w tym nowoczesnym przedsiębiorstwie, korzystając z doświadczenie zawodowego najlepszych na rynku. Wielu z uczniów  ZST po ukończeniu szkoły podejmuje w Hispano pierwszą  pracę. Nowoczesne Centrum z potężną halą magazynową i pomieszczeniami biurowymi zatrudni wkrótce nowych pracowników. To duża szansa na satysfakcjonującą pracę dla absolwentów ZST ponieważ to właśnie  nasza szkoła kształci  mechaników, elektroników, informatyków, handlowców i techników administracji, którzy z powodzeniem poradzą sobie  w różnych działach tej firmy.Perspektywa pracy jest tym bardziej prawdopodobna ponieważ, w pobliżu istniejącego zakładu, ma powstać nowy zakład Hispano  Suiza Polska 2 .Pracę w nim znajdzie ponad 100 osób!!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.